Uygulama

WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

4.2
5.000.000.000+
Kategori Communication Uyumluluk 4.1 ve üzeri Satıcı WhatsApp LLC İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 29 Eylül 2021 Versiyon 2.23.9.75
Kategori Communication Uyumluluk 4.1 ve üzeri Satıcı WhatsApp LLC İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 29 Eylül 2021 Versiyon 2.23.9.75

Uygulama Açıklaması

WhatsApp Messenger: Bağlantınızı Güçlendirin

WhatsApp Messenger, her yerde ve her zaman iletişim kurmak için en iyi araçtır. Dünya genelinde milyarlarca insan tarafından kullanılan uygulama, anlık mesajlaşmanın yanı sıra fotoğraf, video, ses dosyalarını paylaşmanızı sağlar. Ayrıca, ülkeler arasında ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Bunun hangi telefon şirketini kullanırsanız kullanın, Wi-Fi bağlantısı veya mobil veri kullanımı gerektirmez.

WhatsApp Messenger, kişisel bilgilerinizi korumak için son derece güvenlidir. Gerçek zamanlı şifreleme, tüm sohbetlerinizi ve her türlü dosyayı sadece sizin veya alıcıların erişebileceği bir noktada tutar. Aynı zamanda, konuşmalarınızı hiçbir zaman kaydetmez veya üçüncü taraflarla paylaşmaz. Bu, diğer mesajlaşma uygulamalarında bulunmayabilecek bir özelliktir.

WhatsApp Messenger, benzersiz işlevleriyle diğer mesajlaşma uygulamalarının önüne geçiyor. Grup sohbetleri için yönetim seçenekleri sunar ve hızlı yanıtlarla daha hızlı bir sohbet yapmanıza olanak tanır. Ayarlarınızda otomatik kaydedilen mesajlardan anında yanıtlara kadar gördüğünüz her şeyi özelleştirebilirsiniz.

WhatsApp Messenger, herhangi bir reklam ve gizli ücret içermez. İçindekilerin yanı sıra sadece arama yapmadığınız sürece mesaj gönderimine veya görüşmeye karşı hiçbir kısıtlamanız yoktur. Ayrıca, uygulamayı sistemlerinize herhangi bir maliyet olmadan indirebilirsiniz. Eğer siz de bağlantınızı güçlendirmek istiyorsanız, WhatsApp Messenger'ınızı birkaç dakika içinde indirin ve mevcut tüm özelliklerden faydalanın.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar

Benzer Uygulamalar WhatsApp Messenger