Uygulama

Skype

Skype

4.1
1.000.000.000+
Kategori Communication Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Skype İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 3 Nisan 2023 Versiyon 8.96.0.409
Kategori Communication Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Skype İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 3 Nisan 2023 Versiyon 8.96.0.409

Uygulama Açıklaması

Skype: Dünya ile Konuşmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Skype, dünya genelinde milyonlarca insanın tercihi olan, ücretsiz bir uygulamadır. Farklı ülkelerdeki sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla kesintisiz bir şekilde sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Skype ile iletişim hiç Bu kadar kolay olmamıştı!

Birçok platformda kullanılabilen Skype, tüm cihazlarla uyumlu olduğu için tek bir hesap ile tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Skype, sesli ve görüntülü görüşmelerin yanı sıra, anlık mesajlaşma, dosya paylaşımı, grup sohbetleri ve hatta ücretsiz video konferansları sunar.

Bir özellik olarak, Skype üzerinden dünyanın herhangi bir yerindeki cep telefonu ve sabit hatları da arayabilirsiniz. Bu özellikle özellikle yurt dışı aramalarında ücretli telefon görüşmeleri yapmak yerine, Skype aracılığıyla tamamen ücretsiz görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Skype’in sevilen özellikleri arasında, ekran paylaşımı da yer almaktadır. Bu özellik sayesinde bir toplantıdayken sunumlarınızı, projelerinizi veya dosyalarınızı anında diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. Bu, iş hayatında veya eğitim amaçlı kullanıcılar için büyük bir avantajdır.

Skype, kolay kullanımı, dünya genelindeki bağlantısı ve ücretsiz özellikleriyle kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulamalardan biridir. Hayatın her anında iletişim kurmanızı sağlayan bir araç olan Skype, sizi dünya ile bir araya getiriyor. Hemen indirerek, dünya ile bağlantınızı daha da kuvvetlendirin!

Önceki Versiyonlar

Benzer Uygulamalar Skype