Uygulama

Telegram

Telegram

4.2
1.000.000.000+
Kategori Communication Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Telegram FZ-LLC İçerik Derecelendirmesi 17+ Olgun İçerik Son Güncelleme 2021-09-23 Versiyon 9.6.5
Kategori Communication Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Telegram FZ-LLC İçerik Derecelendirmesi 17+ Olgun İçerik Son Güncelleme 2021-09-23 Versiyon 9.6.5

Uygulama Açıklaması

Telegram: En İyi Anlık Mesajlaşma Uygulaması!

Arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş arkadaşlarınızla bağlantıda kalmak artık çok daha kolay! Telegram, şifreleme ve gizlilik özellikleri ile yüksek kaliteli anlık mesajlaşma ve sesli arama deneyimi sunar. Sadece bir telefon numarası gerektirir ve hesap oluşturmak çok kolaydır. Güvenli mesajlaşma deneyimi için tek yapmanız gereken Telegram'u ücretsiz olarak indirmek ve gerisini bize bırakın!

Herkes İçin

Bir işletme sahibi, öğrenci, freelancer, sosyal medya fenomeni veya sadece arkadaşlarla zaman geçirmek isteyen biri olsanız da, Telegram herkes için ideal bir uygulama. Üstelik platformlar arası bir iletişim seçeneği sunar. Sadece Android veya iOS kullanıyor olmanız fark etmeksizin, herkes Telegram'u kullanabilir!

Güvenlik Önceliklidir

Birinci sınıf şifreleme teknolojisi, Telegram'u güvenli mesajlaşma için ideal bir uygulama yapar. Uçtan uca şifreleme özelliği sayesinde, mesajlarınız sadece alıcınız tarafından okunabilir. Tarafsız bir uygulama olarak, kullanıcılara kişisel verilerinin gizliliğini garanti eder. Telegram ile mesajlaşırken, kimse sizin izniniz olmadan verilerinize erişemez!

Kullanımı Kolaydır

Telegram, kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Mesajlaşma, dosya paylaşımı, grup sohbetleri gibi özellikler aradığınız her şeyi sunar. Kişisel veya işletme hesabı olarak kullanılabilen Telegram, iş arkadaşlarınızla veya bir grup arkadaşınızla kolayca organize olmanızı sağlar. Mesajlaşmanın yanı sıra, Telegram ile favori medya dosyalarınızı paylaşabilir, anlık görüntülü aramalar ve sesli mesajlaşma yapabilirsiniz.

İletişim Yolu Olarak Telegram

Güvenli mesajlaşma uygulamaları hakkında bilgi sahibi olan herkes Telegram'u mutlaka denemeli. Şirket sahipleri, takım liderleri ve ekip arkadaşları arasındaki iletişim, aile içi veya arkadaş grubu sohbetleri, her türlü işinizi halledebileceğiniz tek bir uygulama. Telegram'u indirin ve iletişimde kalmanın keyfini çıkarın!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar

Benzer Uygulamalar Telegram