Uygulama

WPS Office-PDF,Word,Excel,PPT

WPS Office-PDF,Word,Excel,PPT

4.4
100,000,000+
Kategori Productivity Uyumluluk 5.0 ve üstü Satıcı WPS SOFTWARE PTE. LTD. İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 4 Nisan 2023 Versiyon 17.7
Kategori Productivity Uyumluluk 5.0 ve üstü Satıcı WPS SOFTWARE PTE. LTD. İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 4 Nisan 2023 Versiyon 17.7

Uygulama Açıklaması

WPS Office-PDF, Word, Excel, PPT uygulaması, işletmenizde, okulda veya eve her zaman ihtiyaç duyduğunuz belge düzenleme işlerini daha kolay hale getiriyor. Uygulama, Microsoft Office gibi tüm benzeri ofis yazılımlarının yerini alabilecek güçlü bir uygulama sunuyor.

Uygulamada, kelime, excel, sunumlar ve PDF dosyalarınız üzerinde düzenleme işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcı dostu arayüz ile içeriğinizi profesyonel bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bir rapor hazırlamak, bir sunum yapmak, maliyet faturası oluşturmak veya bir tez yazmak istediğinizde, WPS Office-PDF, Word, Excel, PPT uygulaması sizin için ideal bir tercih olacaktır.

Belgelerinizi cihazınız ile senkronize ederek ve bulut depolama yöntemleri ile de yedekleyerek, belgelerinize her an her yerden erişebilirsiniz. Böylece, daha fazla güvenlik sağlayarak, belgelerin korunmasını sağlayabilirsiniz.

WPS Office-PDF, Word, Excel, PPT uygulaması aynı zamanda, dil desteği konusunda da oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Üstelik Türkçe dili de dahil olmak üzere 51 farklı dili destekler. Bu yüzden, uygulamayı dünya genelinde kullanabilirsiniz. Yaşadığınız ülkeye özgü, WPS Office-PDF, Word, Excel, PPT uygulaması size dil desteği sunarak, belgelerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilmenizi sağlar.

Kurumsal kullanıcılar da unutulmadı. WPS Office, yüksek düzeyde işbirliği, dönüşüm, yönetim imkanları sunarak kolay belge güncelleme ve paylaşımı yapabileceğiniz iş ortamı oluşturur. Ekip çalışmalarınızı WPS Office-PDF, Word, Excel, PPT uygulaması sayesinde daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

WPS Office-PDF, Word, Excel, PPT uygulaması, tüm ofis işlerinizi kolaylaştıracak, güçlü ve kullanımı kolay bir uygulama arayan Türkçe konuşan kullanıcılar için en ideal uygulamalardan biridir. Hem bireysel hem de işletme kullanıcılarına yönelik sunulan birçok seçenekle, WPS Office-PDF, Word, Excel, PPT uygulaması ile belgelerinizi her zaman sizin istediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar