Uygulama

Wattpad - Read & Write Stories

Wattpad - Read & Write Stories

4.1
100,000,000+
Kategori Books & Reference Uyumluluk Çeşitli Satıcı Wattpad - Read & Write Stories İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 19 Nis, 2023 Versiyon Çeşitli
Kategori Books & Reference Uyumluluk Çeşitli Satıcı Wattpad - Read & Write Stories İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 19 Nis, 2023 Versiyon Çeşitli

Uygulama Açıklaması

Wattpad, kendi hikayelerini yazmak ya da dünyanın her yerinden yazarların hikayelerini okumak isteyenler için en iyi uygulama. Wattpad, kitapları, romanları ve hikayeleri takip etmek ve kütüphaneni oluşturmak için mükemmel bir yerdir. Bir kitap kurdu veya yazar misiniz? O zaman hikayeleri keşfetmek ve yazmak için Wattpad uygulamasını indirmelisiniz.

Wattpad, kullanıcılara her türden hikaye konusu sunuyor - aşk, gerilim, macera, bilim kurgu ve diğer türler gibi - bağımlılık yapıcı bir okuma keyfi sunan özellikleri ile ünlüdür. Özellikle Türk yazarların birçoğu Wattpad'daki hikayelerini paylaşmaktadır.

Bu uygulama sayesinde, okurlar ve yazarlar bir araya gelir ve birlikte bağımlılık yaratan hikayelerin dünyasına dalabilecekler. Wattpad, ücretsizdir ve her iki cihazda da kullanılabilirdir. Kitabınızı paylaşmak istiyorsanız, Wattpad, bir okuyucu kitlesine ulaşmak ve dikkat çekmek için harika bir yerdir.

Wattpad, istediğiniz herhangi bir hikayeyi takip etmenize, yorum yapmanıza, beğenmenize ve kitapların bölümlerini kendi isteğinize göre kaydetmenize olanak sağlar. Özellikle Türkiye'deki genç okurlar için, Wattpad, diğer sosyal medya platformları gibi hikayelerin yazarlarıyla etkileşime geçme imkanı sunar. Wattpad'da, yazarlar takip edebilir, yararlı ipuçları alabilir ve yeni hikayeler keşfedebilirler.

Wattpad, tüm dünyada popüler bir uygulama haline gelmiştir, dünya genelinde 70 milyondan fazla kullanıcısı vardır. Bu nedenle, yüz binlerce hikayeyi okuyabileceksiniz, mükemmel bir okuma deneyimi yaşayacaksınız ve hatta kendi hikayenizi yazarak iç dünyanızla başa çıkmaya yardımcı bile olabilirsiniz. Wattpad'ı ücretsiz bir uygulama olarak indirin ve hayal gücünüzü kullanarak hikayelerin dünyasına dalın!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar