Uygulama

VPN Proxy Master - Safer Vpn

VPN Proxy Master - Safer Vpn

4.6
50.000.000+
Kategori Tools Uyumluluk Çeşitli Satıcı LEMON CLOVE PTE. LIMITED İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 26 Nis, 2023 Versiyon 2.3.7.2
Kategori Tools Uyumluluk Çeşitli Satıcı LEMON CLOVE PTE. LIMITED İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 26 Nis, 2023 Versiyon 2.3.7.2

Uygulama Açıklaması

VPN Proxy Master - Safer Vpn, adındaki uygulamamız, internetin güvenliğini arttırmak isteyen Türkçe konuşan birçok kullanıcının ihtiyacını karşılayan üstün özelliklere sahip bir sanal özel ağ (VPN) çözümüdür.

Gizlilik haklarınızı korumak için kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu, web gezintinizi izleyen üçüncü tarafları engelleyerek, internet kullanımınızın izlenmesini engeller. Bunun yanı sıra, uygulamamız, WiFi bağlantısının sağladığı güvenliği de arttırarak veri hırsızlarına karşı hatasız bir koruma sağlar.

Biz, her gün milyonlarca kullanıcıyı korumak için gelişmiş teknolojiler kullanıyoruz. Dünya çapında birçok sunucuya bağlanarak internette anonim bir şekilde gezinti yapabilirsiniz. Uygulamamız, gizli ve müdahalesiz internet araması sunan ender ücretsiz VPN hizmetlerinden biridir. Hepsi en üst düzeyde şifreleme teknolojileri kullanarak size en güvenli bağlantıyı sağlar.

Ayrıca, VPN Proxy Master - Safer Vpn, sınırlı bir bant genişliği, hız ve sunucu seçenekleri gibi sınırlamalara karşı koyar. Bu, kullanıcılarımızın hızlı ve kesintisiz akış hizmetleri alacaklarını ve herhangi bir coğrafi kısıtlamaya maruz kalmadan interneti kısıtlama olmadan kullanabileceklerini garanti eder.

VPN Proxy Master - Safer Vpn, aynı zamanda sizinle paylaştığımız birçok özel sunucuyla birlikte geliyor. Bu, sizin daha az para ödemeniz ve aynı zamanda hızlı ve güvenli bir bağlantı sağlamanız anlamına gelir. Sonuç olarak, internetin keyfini çıkarırken aklınız da rahat eder.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar