Uygulama

Twitter

Twitter

4.0
1.000.000.000+
Kategori Sosyal Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Twitter, Inc. İçerik Derecelendirmesi 17+ Uyarısı Son Güncelleme 11 Nis 2023 Versiyon FARKLI
Kategori Sosyal Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Twitter, Inc. İçerik Derecelendirmesi 17+ Uyarısı Son Güncelleme 11 Nis 2023 Versiyon FARKLI

Uygulama Açıklaması

Twitter – Güncel Haberler ve İletişim

Twitter, Türkçe konuşan herkesin haberlere ve etkileşime bağlı kalmasını sağlayan bir uygulamadır. Twitter, tüm dünyadan insanlarla bağlantı kurmayı kolaylaştırır ve en son trendleri takip etmenize yardımcı olur.

Main features

- Anlık güncellenen Trend Listesi ile inanılmaz haberlere, özellikle de Türk kaynaklardan, hemen ulaşın.

- İstediğiniz kişileri veya markaları takip edin ve Twitter besleninizde onların güncellemelerini görün. Böylece en son trendleri, haberleri ve kişisel ilgi alanlarınızı takip edebilirsiniz.

- Anında canlı video akışı seçeneği sayesinde dünyanın her yerindeki etkinliklere katılabilirsiniz. Canlı yayınlar izleyin veya kendi canlı yayınınızı yapın. Böylece ilginizi çeken olayları kaçırmayın.

- Twitter'ın algoritmik olarak belirlenen önerileri sayesinde, yeni insanlarla tanışın, ilgilendiğiniz alanlarda keşif yapın ve kiminle iletişim kurmak istediğinize karar verin.

Bir Sonuç Olarak, Neden Twitter?

Türkçe konuşan kullanıcılara özel olarak tasarlanmış olan Twitter, insanların birbirleriyle anında bağlantı kurmasına imkan tanır. En son haberler ve trendler için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bu uygulama, kullanımı kolay arayüzüyle herkesin kullanabileceği bir platform sunar. Son olarak, iletişim, dünyadaki insanlarla bağ kurmanın en kolay yollarından biridir. Twitter, bu bağları kurmanızı daha da kolaylaştırır ve tüm dünyadaki insanlarla iletişim kurmanın keyfini sunar.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar