Uygulama

Tubi - Movies & TV Shows

Tubi - Movies & TV Shows

4.7
100.000.000+
Kategori Entertainment Uyumluluk 8,0 Satıcı Tubi - Movies & TV Shows İçerik Derecelendirmesi Yaşlılar İçin Uygun Değil Son Güncelleme 25 Nis 2023 Versiyon ÇEŞİTLİ
Kategori Entertainment Uyumluluk 8,0 Satıcı Tubi - Movies & TV Shows İçerik Derecelendirmesi Yaşlılar İçin Uygun Değil Son Güncelleme 25 Nis 2023 Versiyon ÇEŞİTLİ

Uygulama Açıklaması

Tubi - Filmler & Dizi uygulamasına hoş geldiniz! Bu uygulama, herkesin zaman zaman istediği bir şeydir: yüksek kaliteli filmler ve TV şovları, ücretsiz! Şimdi dünya çapındaki en sevilen filmleri ve televizyon şovlarını seyredebilirsiniz. Bu uygulamayı hemen indirin ve keyfini çıkarın.

En sevdiğiniz filmleri, efsanevi TV şovlarını, animasyonları nerede bulabilirsiniz? Tubi uygulamasında! Dünya standartlarında bir film izleme deneyimine hazır mısınız? Filmleri HD kalitede izleyeceksiniz ve bunu ücretsiz olarak yapabileceksiniz. Üstelik, reklamlar da en kısa sürede ekranınızda çıkacak.

Tubi - Filmler & Dizi uygulaması, geniş bir kütüphane sunar. İster klasik filmler, ister aksiyon filmleri, heyecan verici bilim kurgu filmleri, romantik komediler, gerilim filmleri, macera dolu filmler ya da belgesel filmler olsun, hepsini burada bulabilirsiniz. Tubi, filmlerin kategorilerine ayırmak konusunda oldukça başarılı bir uygulamadır. Başka uygulamalarda bulamayacağınız birçok özelliği içerir.

Uygulamayı normal bir şekilde kullanmakla yetinmeyin! Tubi - Filmler & Dizi uygulamasında yer alan özellikleri keşfedin ve kullanın. Mesela, oynatma listesi oluşturabilir, hatırlamanız gereken filmleri "sonra izle" listesine ekleyebilirsiniz. Yani tam da aradığınız şeyi sunuyoruz.

Uygulamayı indirdiğinizde, tek yapmanız gereken kayıt olmaktır. Kayıt olduktan sonra, tüm filmlere tek bir tıkla erişebilirsiniz. Tubi - Filmler & Dizi uygulaması için internet bağlantısı gereklidir. Bizimle kalın ve keyifli film deneyimlerimize tanık olun. İyi seyirler!

Önceki Versiyonlar