Uygulama

TIDAL Music: HiFi, Playlists

TIDAL Music: HiFi, Playlists

4.1
10.000.000+
Kategori Music and Audio Uyumluluk ÇEŞİTLİ Satıcı TIDAL Music: HiFi, Playlists İçerik Derecelendirmesi 13 yaş ve üzeri Son Güncelleme 24 Nis, 2023 Versiyon ÇEŞİTLİ
Kategori Music and Audio Uyumluluk ÇEŞİTLİ Satıcı TIDAL Music: HiFi, Playlists İçerik Derecelendirmesi 13 yaş ve üzeri Son Güncelleme 24 Nis, 2023 Versiyon ÇEŞİTLİ

Uygulama Açıklaması

TIDAL Music size dünya çapında milyonlarca şarkının yanı sıra yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunan bir müzik uygulamasıdır. TIDAL, sana her türden müzik deneyimi yaşatmayı hedefliyor. RnB ve hip hop meraklılarından klasik müzik aşıklarına kadar, TIDAL her kullanıcısına özel bir müzik deneyimi sunuyor.

TIDAL, kullanıcılarına yüksek çözünürlüklü müzik deneyimi sağlayan ilk streaming uygulamasıdır. Uygulama, FLAC formatında müziği sunar ve bu sayede kullanıcılara CD kalitesi sunar. TIDAL, müzik deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla, mühendisleri ve sanatçıları bir araya getirerek en iyi kaliteyi sunar.

TIDAL'ın benzersiz özelliklerinden biri, ünlü sanatçıların ve müzikal ekiplerin orijinallerini kaydettikleri konserleri yayınlamasıdır. Böylece kullanıcılar, şarkıcılarının en canlı performanslarını evlerinde veya herhangi bir yerde dinleyebilirler. Bu özellik TIDAL'ın diğer müzik uygulamalarından ayrılmasını sağlar.

TIDAL, her müzik zevkine hitap eden 60 milyon şarkıya sahiptir. Bu şarkılar, kullanıcıların her anını özel olarak aydınlatır. Yüksek kaliteli müzik deneyimi, TIDAL kullanıcılarının her parçanın ayrıntılarını keşfetmesine olanak tanır. TIDAL ayrıca, zenginleştirilmiş video içerikleri ile birçok sanatçının arka planını keşfetme fırsatı sunar.

TIDAL Premium ve TIDAL HiFi olmak üzere iki abonelik planı sunar. TIDAL Premium, radyo kalitesinde müzik ve yüksek video çözünürlüğüne sahipken TIDAL HiFi, yüksek kaliteli müzik ve daha iyi video kalitesi sunar. TIDAL, ücretsiz deneme sürümü ile gelen özellikler ve fiyat avantajları sunar ve bu sayede kullanıcılara uygulamayı test etme fırsatı verir.

Önceki Versiyonlar