Uygulama

TickTock-TikTok Live Wallpaper

TickTock-TikTok Live Wallpaper

4.7
100.000.000+
Kategori Tools Uyumluluk 4.1 Satıcı TickTock-TikTok Live Wallpaper İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 11 Nis, 2023 Versiyon 28.2
Kategori Tools Uyumluluk 4.1 Satıcı TickTock-TikTok Live Wallpaper İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 11 Nis, 2023 Versiyon 28.2

Uygulama Açıklaması

TickTock-TikTok Live Wallpaper, senin için harika bir uygulama! Bu uygulama, TikTok diğer uygulamaları kullandığın zamanlarda, arka planda çalışır ve canlı duvar kağıdı özelliğini sunar. Böylece, telefonunun ekranına hareketli bir görüntü ekleyerek, kişiselleştirme imkanını sana sunar. Bu şekilde, telefonun her açılışında sana enerjik hareketli bir ekran görüntüsü sunar.

TickTock-TikTok Live Wallpaper uygulaması sana birçok farklı özellik de sağlar. Bu uygulama sürekli güncellenmektedir. Senin için her gün yeni live wallpaperler, hareketli duvar kağıtları açılır. Senin telefonun da bu sayede her gün yenilenir. Bu da senin telefonunu her zaman eğlenceli şekilde kullanmana olanak sağlar.

Bunun yanında, TickTock-TikTok Live Wallpaper senin için özel duvar kağıtları da sunuyor! Örneğin senin ilk doğum gününde ya da sevgililer gününde, özel işlenmiş duvar kağıtları sunar. Bu sayede, senin özel anlarının anısını sürekli olarak yanında taşımanı sağlar.

TickTock-TikTok Live Wallpaper, bunların yanında çok kullanımı kolay bir uygulamadır. Uygulamayı yüklemek çok kolaydır. İstersen sadece bir tıklama ile uygulamayı indirebilirsin. Ayrıca, istersen uygulamaya senin kendi fotoğraflarını bile yükleyebilirsin. Senin fotoğrafları da live wallpaper olarak kullanılabilir. Bu yüzden, uygulama senin tercihlerine göre şekillene bilir.

Sen de hemen TickTock-TikTok Live Wallpaper uygulamasını indir, telefonunun diğer uygulamalarını kullanırken, daha eğlenceli olmanın keyfini çıkar!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar