Uygulama

Stellarium Mobile - Star Map

Stellarium Mobile - Star Map

4.7
10.000.000+
Kategori Education Uyumluluk 7,0 Satıcı Stellarium Labs İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 2 Mayıs 2023 Versiyon 1.11.0
Kategori Education Uyumluluk 7,0 Satıcı Stellarium Labs İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 2 Mayıs 2023 Versiyon 1.11.0

Uygulama Açıklaması

Stellarium Mobile, mobil yıldız haritası uygulamasıdır. Gökyüzüne olan ilginizi mobil cihazınızla tam da istediğiniz yerde keşfetmeniz için özel olarak tasarlandı. Gece gökyüzünde yıldızların güzel görüntüsüne dalmak artık çok kolay! Bu uygulama, 60 bin farklı yıldızın kesin koordinatlarını kullanarak büyüleyici bir deneyim sunar.

Stellarium Mobile, dünyanın en büyük teleskoplarıyla kaydedilmiş gerçekçi gökyüzü grafikleri sunar. İster evinizde olsun, ister kamp yaptığınız bir ormanda, çok hafif bir uygulama olduğu için çok sayıda diğer mobil uygulamalarla birlikte kullanabilirsiniz. Bu yıldız haritası uygulaması, stabil ve yüksek performansla çalışır, böylece yıldız ve galaksi keşfi yaparken, durmadan etrafınıza bakmanız gerekmez.

Bu mobil uygulama, yıldız bulmanın yanı sıra uzay araçlarını da keşfetmenize olanak tanır. Dünya gezegenimizden diğer gezegenlere kadar, gezegenlerin ve yıldızların detaylı haritalarına erişebilirsiniz. Tek bir dokunuşla, dünya dışındaki olanları keşfetmekte özgür olabilirsiniz. Bu uygulama, aynı zamanda profesyonel araştırmacıların da kullanabileceği çok sayıda araç sunar.

Stellarium Mobile, çoklu dil seçenekleri sunarak, dünya genelindeki kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılar. Uzman veya yeni başlayan herkes kolayca kullanabilir ve seyahat ederken veya kamp yaparken, cebinde bir yıldız haritasına sahip olabilir. Bu mobil uygulama, tamamen ücretsizdir ve kapsamlı bir yıldız atlası gereksinimini karşılayacak formatta sunulmuştur.

Keşfettiğiniz tüm yıldızlar ve gezegenler, uygulamanın size sunduğu etkileyici yenilikleri ve özelleştirilebilir seçenekleri sayesinde kolayca kaydedilebilir. Güncel olarak kaydedilen bu bilgileri yönetmek, geri almak ve hatta diğer kullanıcılarla paylaşmak mümkündür. İster başka kullanıcıların bulduğu harika bir yıldız ya da gezegeni incelemek, ister kendinizin buluşunu paylaşmak isteyin, bu uygulama size birçok imkan sunar.

Önceki Versiyonlar