Uygulama

Spotify: Music, Podcasts, Lit

Spotify: Music, Podcasts, Lit

4.4
1,000,000,000+
Kategori Müzik ve Ses Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Spotify AB İçerik Derecelendirmesi Yaşlı İçin Uygun Değil Son Güncelleme 27 Mar 2023 Versiyon Cihaza göre değişir
Kategori Müzik ve Ses Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Spotify AB İçerik Derecelendirmesi Yaşlı İçin Uygun Değil Son Güncelleme 27 Mar 2023 Versiyon Cihaza göre değişir

Uygulama Açıklaması

Merhaba! Türkiye’deki ses kayıtları hayranlarına özel müzik ve podcast uygulaması Spotify’a hoş geldiniz! Haydi, müzik dünyasında yerinizi alın!

Spotify, kullanıcılarına dünya çapında binlerce sanatçının şarkılarını ve radyo istasyonlarını keşfetme fırsatını sunan global bir platformdur. Tek yapmanız gereken ücretsiz bir hesap oluşturmak ve aradığınız tüm müziklere erişmek için uygulamayı indirmek.

Spotify kullanıcı dostu arayüzü sayesinde sizlere binlerce şarkıya anında erişim sağlamaktadır. Ayrıca, dünya çapında popüler olan podcast yayınlarına da yer vererek sizleri keyifli bir içerik dünyasına taşımaktadır.

Spotify, müzik zevklerinizi keşfeden size özel hazırlanmış çalma listeleri sayesinde, sizi yepyeni müziklere taşıyarak, ruh halinize uygun müzikler ile dinlenebilmenizi sağlar. Ayrıca, hayatınızda unutulmaz bir an yaşadığınız zamanlarda müziğe özel bir anı oluşturmak isteyenler için de aradığınız tüm farklı müzikleri bir arada toplayacak olan özel listeler hazırlama imkanı sunar.

Spotify’da sizler için özel olarak oluşturulan yürüyüş, koşu, yoga gibi özel çalma listeleri de mevcuttur. Bu listeler sayesinde hem keyifli bir egzersiz yapabilir, hem de müzik sayesinde sıkıcı egzersizlerden kurtulabilirsiniz.

Ayrıca, Spotify uygulamasının size sunmuş olduğu lokal sanatçılar arasından bir müzikal yolculuk yapmak isterseniz keşfetme seçenekleri de mevcuttur. Bu sayede ülkemizdeki müzik dünyasını keşfedebilir, daha önce hiç duymadığınız isimleri de keşfedebilirsiniz.

Spotify uygulamasında tüm müzikler, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman erişebileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Ücretsiz hesap seçeneği sayesinde istediğiniz tüm müziklere, özel çalma listelerine ve podcast yayınlarına anında erişim sağlayabilirsiniz. Haydi, Spotify ailesine katılın ve müzik dolu bir dünyaya adım atın!

Önceki Versiyonlar