Uygulama

SHEIN-Shopping Online

SHEIN-Shopping Online

4.7
100,000,000+
Kategori Shopping Uyumluluk 5.0 Satıcı Roadget Business PTE. LTD. İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 25 Nis 2023 Versiyon 9.2.2
Kategori Shopping Uyumluluk 5.0 Satıcı Roadget Business PTE. LTD. İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 25 Nis 2023 Versiyon 9.2.2

Uygulama Açıklaması

Merhaba! SHEIN-Shopping Online ile tanışın! SHEIN, kadınlar için en iyi giyim, ayakkabı ve aksesuarlara erişmenizi sağlayan bir online alışveriş mağazasıdır. Geniş ürün yelpazemiz ile size düşük fiyatlı, benzersiz moda sunuyoruz.

SHEIN, popüler ve trendleri takip eden moda tasarımcılarımızın yaratıcılığı ile hareket ederek, her zaman güncel moda trendlerine ayak uydurmaya çalışmaktadır. Sizler de bu online mağazadan satın aldığınız ürünlerle, kendinize güvenle yaklaşıp, şık ve trend bir görünüm elde edeceksiniz.

Mağazamızda, kadınlar için kıyafetlerden ayakkabılara, takılardan aksesuarlara kadar yaklaşık 20.000'den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Yeni ürünlerimiz haftada 3 defa yüklenmektedir. Böylelikle sizlerde her hafta farklı bir ürün yelpazesi ile karşılaşacak ve trendlerin ne olduğunu öğreneceksiniz.

SHEIN, müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranmaktadır. Sorularınız ve önerileriniz için online destek hizmetimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Ayrıca sipariş işlemlerinizde ifade edilir eş zamanlı takip işlemi ile ürünlerinizi izliyoruz. Bu sayede müşterimizin yaşayabileceği olası sorunları önleyerek müşteri deneyimi konusunda daha da iyi hizmet veriyoruz.

SHEIN'in online mağazasında güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Tüm ödeme işlemleri 256 bit SSL kriptografi ile korunur ve ürünlerimizi geri göndermek için 15 gün boyunca bir geri ödeme garantisi sunuyoruz. SHEIN-Shopping Online ile düşük fiyatlarda, benzersiz giyim ürünlerini satın alarak kendinize olan güveninizi artırabilirsiniz.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar