Uygulama

Shazam: Music Discovery

Shazam: Music Discovery

4.8
500,000,000+
Kategori Music & Audio Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Shazam: Music Discovery İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 24 Mar 2023 Versiyon DEĞİŞKEN
Kategori Music & Audio Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Shazam: Music Discovery İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 24 Mar 2023 Versiyon DEĞİŞKEN

Uygulama Açıklaması

Shazam: Müzik Keşfi uygulaması size müzik oynarken hangi şarkının çaldığı konusunda merak ettiğiniz anlarda yardımcı olur. Dünya genelinde popüler olan bu uygulama, müzik dinleme deneyiminizi daha da eğlenceli hale getirir. Shazam, tüm müzik türlerindeki şarkıları keşfetmenizi sağlayan ve sadece bir tıklama ile doğru cevabı size sunan bir mobil uygulamadır.

Shazam, sadece şarkı adını değil, aynı zamanda sanatçı, albüm ve hatta şarkının sözleri gibi detaylı bilgileri de size sunar. Uygulama, Spotify ve Apple Music gibi müzik uygulamalarıyla entegre çalışır ve keşfettiğiniz şarkıları hemen kaydedebilirsiniz.

Shazam, müzikle ilgili araştırmalar yapmanızı kolaylaştırır. Bilmediğiniz bir şarkıyı veya sanatçıyı keşfettiğinizde, Shazam size detaylı bilgi sağlar ve dinlemeniz için öneriler sunar. Ayrıca, Shazam topluluğuna katılıp popüler şarkıları ve sanatçıları takip edebilirsiniz. Bu sayede, müzik dünyasındaki en son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Shazam, sadece müzik tutkunları için değil aynı zamanda müzikle ilgilenen herkes için mükemmel bir uygulamadır. Shazam'ı kullanarak, bulunduğunuz mekandaki müziği tanımak ve oyunuza eşlik edecek müzikleri keşfetmek gibi birçok farklı kullanım alanı bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaşacağınız müzik önerileri sayesinde, müzik zevkinizi daha geniş bir kitleyle paylaşabilirsiniz.

Shazam: Müzik keşfi uygulaması, size her zaman doğru şarkıyı tanımanızı sağlayacak bir arkadaş gibidir. Dünya genelinde 1 milyardan fazla indirme sayısına ulaşan Shazam, müzik dinleme deneyiminizi tatmin edici hale getirecek. Shazam'ı hemen indirin ve müzik dünyasına yepyeni bir keşif yapın!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar