Uygulama

SHAREit: Transfer, Share Files

SHAREit: Transfer, Share Files

4.2
1.000.000.000+
Kategori Tools Uyumluluk 4.1 ve üzeri Satıcı Smart Media4U Technology Pte.Ltd. İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 31.3.2023 Versiyon 6.23.9_ww
Kategori Tools Uyumluluk 4.1 ve üzeri Satıcı Smart Media4U Technology Pte.Ltd. İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 31.3.2023 Versiyon 6.23.9_ww

Uygulama Açıklaması

Mobil dünyada belki de en büyük sorunlardan biri olan dosya paylaşımı artık SHAREit: Transfer, Share Files uygulaması ile çok kolay. Bu uygulama sayesinde dosyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde paylaşabilir ve transfer edebilirsiniz.

SHAREit, üstün hızı sayesinde saniyeler içinde büyük dosyaları bile paylaşmanıza olanak sağlar. Bu sayede fotoğraf, video, müzik, belge ve daha birçok şeyi arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Wi-Fi, Bluetooth ya da mobil veri kullanımına gerek duymadan dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Bununla birlikte SHAREit uygulamasının diğer diğer bir özelliği de dosyalarınızın güvenliği. Dosyalarınızı yüksek hızlı veri aktarımı sağlayan teknolojik bir yapı kullanarak paylaşıyor.Mükemmel bir güvenlik duvarı oluşturarak dosyalarınızın güvenliğini sağlıyor.

Dosya yönetimi de uygulamanın sunduğu diğer özellikler arasında yer alıyor. Dosyalarınızı düzenleyebilir, kopyalayabilir, taşıyabilir ya da dosya türlerine göre gruplandırabilirsiniz. SHAREit, film, müzik ve resim dosyalarınızı da hızlıca bulabilir. Bu sayede telefonunuzda bulunan dosyalar elinizin altında olacak.

Herhangi bir kablo ya da internet bağlantısına ihtiyaç duymayacağınız SHAREit, Türkçe dil desteği sunuyor. Türkçe dil desteği ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlanırken, uygulama içinde reklam bulunmaması da kullanıcıların uygulamayı sevdiği bir diğer neden. SHAREit, uygulama inceleme platformlarında oldukça yüksek puanlar almıştır.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar