Uygulama

Optical illusion - Hypnosis

Optical illusion - Hypnosis

4.3
1.000.000+
Kategori Entertainment Uyumluluk 4.4 Satıcı Forever Funny Games İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 4 Haz 2022 Versiyon 1.63
Kategori Entertainment Uyumluluk 4.4 Satıcı Forever Funny Games İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 4 Haz 2022 Versiyon 1.63

Uygulama Açıklaması

Optical Illusion - Hipnoz uygulaması, modern teknolojinin sağladığı olanaklarla tasarlanmış bir eğlence uygulamasıdır. Hipnotik etkisiyle kullanıcıyı büyüleyen ve özel tasarımlarıyla çağın en gözde eğlence araçlarından biri haline gelen bu uygulama, sıradan bir günden öte bir dünyaya adım atmanızı sağlıyor. Optik illüzyonların akıl açıcı dünyasına hoş geldiniz!

Uygulamamız, akıllı cihazınızı hipnotik bir sanat galerisine dönüştürür. Sizleri, optik illüzyonların dünyasına davet eder; inanılmaz tasarımlarla hazırlanmış hipnotik resimleri incelemenize imkan tanır. Bu sayede algılarınız, ilginç bir şekilde değişecek ve görüntüler sizleri adeta büyüleyecektir.

Optik İllüzyon - Hipnoz, yalnızca büyüleyici illüzyonların keyfine varmanızı sağlamakla kalmaz; aynı zamanda zihninizi de zinde tutacak günlük egzersizleri de içerir. Uygulama içinde yer alan egzersizler, size günlük bir meditasyon yapmanızda yardımcı olur. Dikkatinizi toplayacak, stresinizi azaltacak ve zihninizin çalışma kapasitesini arttıracaktır.

Uygulama içindeki özellikler saymakla bitmez. Optik İllüzyon - Hipnoz, kullanıcı dostu arayüzüyle değişik kategorilerde optik illüzyonlar ve hipnotik resimlerle yaratmış olduğumuz sanat harikalarını incelemenizi sağlar. Uygulamanın kolayca kullanılabilir arayüzü sayesinde, her yaştan kullanıcı bilgisayar üstü monitörlerde yüksek çözünürlükte bulunan fotoğrafları görme imkanı bulabilecek.

Optik İllüzyon - Hipnoz uygulamasıyla hayal gücünüzü harekete geçirin. İlginç, hipnotik tasarımlara kendinizi bırakın ve farklı bir dünyada zamanın nasıl geçtiğini unutun. Optik İllüzyon - Hipnoz, akıllı cihazınız üzerinden sizi büyüleyici bir dünyaya taşıyacak.

Önceki Versiyonlar