Uygulama

Netflix

Netflix

4.3
1,000,000,000+
Kategori Entertainment Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Netflix, Inc. İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 2021-09-29 Versiyon DEĞİŞKEN
Kategori Entertainment Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Netflix, Inc. İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 2021-09-29 Versiyon DEĞİŞKEN

Uygulama Açıklaması

Merhaba! Netflix'e hoş geldin! Netflix, dünya çapında popüler olan bir akış hizmetidir. Binlerce dizi, film, canlı yayın ve daha fazlasını içeren geniş bir kütüphaneye sahip olan Netflix, sizi eğlendirirken aynı zamanda eğitir.

Birkaç tıklama ile, başarılı Netflix orijinal dizileri olan Umbrella Academy ve Stranger Things gibi en popüler diziler dahil olmak üzere dünya çapında herhangi bir yerde mükemmel bir eğlenceye sahip olacaksınız. İster romantik komediye ister aksiyona, Netflix'in tümü canlılığı ve renkliliğiyle karşınızda olacak.

Bunun yanı sıra Netflix, güncellenen bir film ve dizi havuzu ile Türkiye meraklılarını memnun edecektir. Özel içerikler ve popüler yapımlar, akıllı telefonunuzda ya da TV'nizde hızlı bir şekilde izlenebilir. Ücretsiz kayıt olun, favori içeriklerinizi koleksiyonunuza ekleyin ve her yerde ve her zaman eğlenin!

Ayrıca istediğiniz her şeyi istediğiniz gibi seyredebilirsiniz. Yüksek kaliteli canlı tv yayınlarına ulaşabilir, altyazılı/dublajlı dizi-film kategorilerine göz atabilir ve hatta çocuklarınız için özel ayarlamaları yapabilirsiniz. Tüm bu özellikler ve daha fazlası, Netflix'in kullanışlı arayüzü sayesinde akıllı telefonunuzda, tabletinizde, bilgisayarınızda veya web tarayıcınızda her zaman sizinle birlikte olacaktır.

Netflix'i indirin ve özelleştirilmiş bir dizi ve film deneyimi yaşayın. Günlük hayatı unutun, zihninizi açın, ve Netflix ile eğlenirken dünya turuna çıkın. Yükleme aşamasında aslında bir adım ötede olacaksınız, çünkü Netflix'in sonsuz bir eğlence kaynağı olduğunu keşfetmek için sabırsızlanıyoruz.

Önceki Versiyonlar