Uygulama

MX Player

MX Player

4.3
1.000.000.000+
Kategori Video Players & Editors Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı MX Media (formerly J2 Interactive) İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 27 Eylül 2021 Versiyon 1.64.2
Kategori Video Players & Editors Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı MX Media (formerly J2 Interactive) İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 27 Eylül 2021 Versiyon 1.64.2

Uygulama Açıklaması

Merhaba! MX Player uygulamasını keşfettiğiniz için mutluyuz. MX Player, herhangi bir video formatını oynatabilen zengin özellikli bir medya oynatıcıdır. Bu uygulama, Türkiye'deki video düzenleme hayranları ve gelişmiş medya oynatıcıları arasında yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

MX Player, 4K, Ultra HD, 1080p gibi yüksek kaliteli video çözünürlüklerinde bile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca, daha akıcı bir deneyim sunmak için kaba olan video dosyalarını bile optimize edebilir. MX Player, kullanıcılara, izledikleri film ve TV şovları hakkında ayrıntılı bilgi veren entegre bir IMDB araması sunmaktadır. Bu özellik, özellikle Film ve TV şovu meraklıları arasında popülerdir.

MX Player, birçok farklı dil desteğine sahiptir ve Türkçe de dahil olmak üzere birçok dilde tamamen çevrilmiştir. Bunun yanında kullanıcıya özel bir medya oynatıcı deneyimi sunabilmek için yüzlerce özelleştirme seçeneği mevcuttur. Bu nedenle, herkesin kendi zevkine uygun bir uygulama deneyimi elde etmek mümkündür.

MX Player, ayrıca videoları indirmeye izin veren ve telefonunuzun galerinize kaydedebileceğiniz bir indirici moduna da sahiptir. Ayrıca, MX Player, yalnızca müzik ve videolar için kullanılabilecek bir medya oynatıcısı değil, aynı zamanda filigran eklemek, video birleştirmek, sesi artırmak ve videoyu kırpmanıza olanak tanıyan bir video düzenleme aracı olarak da kullanılabilir.

Özetlemekte fayda var, MX Player, tüm medya oynatma ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırlanmış özelliklerle dolu kapsamlı bir medya oynatıcıdır. Uygulamayı sadece Türkçe dil seçeneğiyle sunmakla kalmayıp, aynı zamanda ülkenize özel fırsatlar sunarak ihtiyaçlarınıza yönelik bir uygulama deneyimi sunuyoruz. İndirin ve keşfedin!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar