Uygulama

JustWatch - Streaming Guide

JustWatch - Streaming Guide

4.7
10.000.000+
Kategori Entertainment Uyumluluk FARKLI Satıcı JustWatch GmbH İçerik Derecelendirmesi Yaşlı Gençler Son Güncelleme 21 Mayıs 2023 Versiyon FARKLI
Kategori Entertainment Uyumluluk FARKLI Satıcı JustWatch GmbH İçerik Derecelendirmesi Yaşlı Gençler Son Güncelleme 21 Mayıs 2023 Versiyon FARKLI

Uygulama Açıklaması

JustWatch - Streaming Guide: En İyi Çevrimiçi İçerikleri Keşfedin!

JustWatch, çevrimiçi filmler, dizi ve TV programlarının en iyi içeriğine kolayca erişmenizi sağlayan bir uygulamadır. Sadece ana sayfamızdaki arama çubuğuna geçerli bir anahtar kelime girdiğinizde, sezonları, bölümleri ve diğer özellikleri kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, film posterlerine, fragmanlarına ve anahtar bölümlerine de erişebilirsiniz. Bu muhteşem özellikleri keşfetmek için JustWatch'u indirmeye hemen başlayın!

JustWatch, en büyük akış platformlarının (Netflix, Prime Video, Apple TV, ve Disney+) tam listesini sunarak kullanıcı deneyimini basitleştirir ve hızlandırır. Sayesinde, izlemek istediğiniz tüm içerikleri aramanız gerekmez. En uygun maliyeti, ücretsiz deneme süresini ve hatta abonelikleri de kontrol edebilirsiniz. JustWatch, herhangi bir akıllı cihazda (akıllı telefonlar, tabletler, PC ve TV) kullanılabilir.

JustWatch'un bir diğer harika özelliği, tarihe göre filtreleme seçeneğidir. Eskiden izlediğiniz ya da kaçırdığınız dizileri, filmleri tekrar keşfetmek isterseniz, tarih filtreleme özelliğiyle arama yaparak rahatlıkla bulabilirsiniz.

JustWatch'u yükleyin ve akış hizmetinin keyfini çıkarın! Yüksek kaliteli videoların, ilginç içeriklerin ve ücretsiz deneme süresinin keyfini çıkarın. Doğru akış platformunu bulmak bu kadar kolay olmamıştı!

JustWatch - Streaming Guide, en çok beklenen akış uygulamasıdır. Hemen şimdi indirin ve tüm çevrimiçi içerikleri keşfedin.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar