Uygulama

Jump Ball: Tiles and Beats

Jump Ball: Tiles and Beats

3.8
1.000.000+
Kategori Müzik Uyumluluk 5.1 Satıcı Antada Games İçerik Derecelendirmesi Mature 17+ Son Güncelleme 3 Oca 2023 Versiyon 1.3.7
Kategori Müzik Uyumluluk 5.1 Satıcı Antada Games İçerik Derecelendirmesi Mature 17+ Son Güncelleme 3 Oca 2023 Versiyon 1.3.7

Uygulama Açıklaması

Jump Ball: Tiles and Beats, en yeni türkçe uygulamamız, müzik ve beceri oyuncuları için tasarlandı. Oyunda amaç, senkronize halde hareket etmek, ilerlemek ve tüm klasik veya popüler şarkılarla eşleşen renkli piyanoyu oynamak. Platforma uyumlu müzik ve görsel efektler, adrenalin pompalayan hikaye oyununu daha keyifli hale getirir. Senkronize olmak, kalp atışınızı hızlandıracak!

Kendi şarkı listenizi oluşturun! Jump Ball, kullanıcılarının kendi şarkılarını yükleyebildikleri yeteneklerine sahiptir. Bu, favori şarkılarınıza daha yakın bir bağlantı ve aynı zamanda arkadaşlarınızın sizi takip etmesiyle keyifli bir rekabet yaratır. Böylelikle arkadaşlarınızın da en sevdiğiniz şarkılara karşı skorlarına meydan okuyabilirsiniz.

Jump Ball: Tiles and Beats, kendi hızınızı ayarlayabileceğiniz bir düzenleyici ile birlikte gelir. Oyuncular seviyeleri ve zorluk seviyelerini seçebilir; bu da kullanıcıların oynayabilecekleri hangi şarkıları, hızları ve zorluklarını seçebileceklerine karar verme imkanı verir. Daha da ileri gitmek ister misiniz? O kadar çok seviye var ki, bitirmek yıllarınızı alabilir!

Diğer oyuncuların performansını takip edin, zorluk seviyelerini karşılaştırın ve liderlik tablolarında yükselin. Herkesin sizin ne kadar iyi olduğunuzu görmesine izin verin! Oyun tutkunlarının paylaşabileceği yeni bir dünya, amacı performans sanatı sergilemek! Kendi müziğinizi çıkarın, bir rock yıldızı olarak performans sergileyin.

Jump Ball: Tiles and Beats, Milyonlarca müzik hayranının becerilerini ortaya çıkarmasına ve kendi müzikal yolculuklarına çıkmalarına yardımcı olacak eğlenceli sesli bir oyundur. Tamamen Ücretsizdir! Hemen indirin, klasik ve popular şarkılardan zevk alın, ritim tutun ve dans edin! Jump Ball, becerilerinizi arttırmanın ve eğlenmenin her zaman yeni bir yoludur!

Önceki Versiyonlar

Benzer Uygulamalar Jump Ball: Tiles and Beats