Instagram Profil Resmi Büyütme Sitesi
Instagram

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Nasıl Yapılır?

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Nasıl Yapılır?

Dünyanın en büyük sosyal medyalarından biri olan Instagram’da bildiğiniz üzere kullanıcıların profil fotoğrafını büyütüp detaylıca incelemenize ve indirmenize izin verilmiyor. Bizde bu soruna çare olarak bu ufak Instagram profil fotoğrafı büyütücü ve Instagram profil resmini tam boyutlu indirme aracını geliştirdik.

Bu web sayfası sayesinde istediğiniz Instagram kullanıcısının Instagram profil resmini büyütebiliyorsunuz. Hem de sadece iki tıklama ile istediğiniz kişinin Instagram profil resmini görüntülemeniz mümkün. Üstelik bu araç sayesinde; kullanıcı adını girdiğiniz profil gizli değilse, kullanıcı tarafından son paylaşılan Instagram resimlerini de büyültülmüş olarak kayıpsız bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Instagram profil resmi büyütme sitesini nasıl kullanabileceğinizi kısaca anlatalım.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Aracı

1. Adım: Web sitemizde bulunan Instagram DP sayfasına girin:

2. Adım: Sayfaya girdiğinizde karşınıza çıkan kutucuğa Instagram profil resmini büyütmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını girin ve “Get Profile Picture” butonuna tıklayın. Birkaç saniye içerisinde kullanıcı adını girdiğiniz kişinin profil resmini tam boyutlu olarak sayfada görüntüleyeceksiniz.

İşleminiz tamamlandı! İşte bu kadar basit iki adımla istediğiniz kişilerin Instagram profil resmini büyültebilirsiniz.

Instagram Profil Resmi İndirme

Yukarıdaki adımları takip ederek profil resmini görüntülediğiniz kişinin sayfadaki resimine sağ tıklayıp “Farklı kaydet” tuşuna basarak kaydedebilirsiniz. Eğer telefondan giriyorsanız; resime basılı tutup “Resimi indir” butonuna basmanız yeterlidir.

Saygılarımla 🙂 .

Diğer yazılarımıza buradan göz atabilirsiniz:

Article written by Hakan

Çocukluğundan beri internet aleminde girmediği ortam kalmayan Hakan, İnternet'te edindiği tecrübeleri ve faydalı olabileceğini düşündüğü yazıları, haberleri Teknojen web sitesinde yayınlıyor. Yazılımcı kızlar eklesin ;).

This Post Has One Comment

  1. Rojda Reply

    Sayenizde stalklarım ayrı bir hava kazandı :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir