Uygulama

Instagram

Instagram

3.8
1,000,000,000+
Kategori Sosyal Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Instagram İçerik Derecelendirmesi On yaş ve üzeri Son Güncelleme 2021-09-29 Versiyon ÇEŞİTLİ
Kategori Sosyal Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Instagram İçerik Derecelendirmesi On yaş ve üzeri Son Güncelleme 2021-09-29 Versiyon ÇEŞİTLİ

Uygulama Açıklaması

Instagram, herkesin sevdiği fotoğraf ve video paylaşım platformudur! İnsanlar dünyanın her yerinde Instagram'da mükemmel anılarını, kişisel stillerini ve hikayelerini bulabilirler. Ve şimdi, Instagram’ın güçlü işlevleri daha da öncekinden daha heyecan verici!

Bu popüler uygulama ile, kullanıcılar yaratıcılıklarını serbest bırakabilirler. Benzersiz filtreler, çarpıcı efektler ve çerçeveler sayesinde fotoğraflarınızı ve videolarınızı bağlantılarınıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca gönderilerinizde etiketler kullanarak paylaşımlarınızı daha geniş bir kitleye ulaştırabilirsiniz.

Instagram uygulaması ayrıca bir topluluk. Yaratıcılığınızı paylaşabileceğiniz, başkalarının fotoğraf ve videolarıyla etkileşime geçebileceğiniz ve diğer Instagram kullanıcılarıyla bağlantı kurabileceğiniz bir yer. Ayrıca takipçilerinizin gönderilerinizle etkileşimlerini görerek, onlara daha uygun paylaşımlar yapabilirsiniz.

Bunlarla birlikte, Instagram Stories sayesinde, arkadaşlarınızla günlük yaşamınızı paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Stories özelliğiyle deneyimlerinizi yakalamak ve arkadaşlarınıza anında paylaşmak!

Instagram, kişilerin yaşamları ve hikayeleri hakkında bir bakış açısı kazanmasına olanak tanıyan mükemmel bir platformdur. Burada herkesin eğilimlerine ve tarzına uygun bir fotoğraf ya da video gönderisi bulması mümkündür. Eğer, siz de yaratıcılığınızı serbest bırakmak ve yepyeni dünyalar keşfetmek istiyorsanız, Instagram uygulamasını indirin!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar