SAĞLIK
Giriş Tarihi : 09-02-2023 03:03

YAĞ YAKAN ALTIN OTU KÜRÜ

Prof Dr İbrahim Saraçoğlu uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve çalışmalarını tamamladığı zayıflama kürü ıhlamur, altın otu, kuşburnu çayı tarifi verdi.

YAĞ YAKAN ALTIN OTU KÜRÜ

Zayıflamak amacıyla ıhlamur, altın otu, kuşburnu çayı, kanda tespit edilen ve iştah kesen Leptin hormonu civarını yükselterek zayıflamayı sağlıyor.
İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiye ettiği tilya kürü tamamiyle natural olması nedeniyle gönül rahatlığıyla uygulayacağınız bir kürdür. Tilya bir birçoğumuzun ilk defa duyduğu bir bitki olabilir. Esasında kış ıhlamuru yani herkezin bildiği ıhlamur olarak bilinmektedir.

Gerekli Malzemeler;

5 gram Altın otu (1 Tutam)
10 gram Kuşburnu (10 – 12 Adet)
10 gram Ihlamur (2 Tutam)
3 buçuk su bardağı su

NOT: Kuşburnunu dövülmüş olarak kullanmayın.

Yapılışı :

3 buçuk su bardağı suyu bir kaba dökün ve kaynatın.
Kaynamaya başlayınca amacıylae 10-12 adet adet kuşburnu, 2 tutam ıhlamur ve 1 tutam altın otu ekleyin. 10 dakika kadar kaynatın. Sonrasında kabı Ocaktan alın. Ilıyınca süzün.

Gün içersinde 2 defa olmak üzere ortalama 6 saat ara ile tüketmeye özen gösteriniz.

Yani ilk yarısını içtikten sonra başka yarısını içmek amacıyla en az 6 saat bekleyiniz. Bu şekilde etkisini daha iyi göreceksiniz.

Yaptığınız kürün hepsini bir anda tüketmek mecburiyetinde değilsiniz; öğleden evvelce ve öğleden sonra olmak üzere ikiye bölerek içmenizde faydalıdır.


Hazırlayacağınız bu zayıflama çayı, yağ metabolizmalarını düzenleyerek yağ yakımına yardımcı olmaktadır.

Sizler de Altın otu kürü ile süratli kilo verebilirsiniz ve aynı vakitte yağlarınızdan da kurtulabilirsiniz. Altın otunun başka faydalarını aşağıdan okuyabilirsiniz.


Bu kür aynı vakitte tilya kürü olarak da bilinir. Tilya kürü malzemelerinde bildirdiğimiz altın otu aktarlarda rahatlıkla bulabileceğiniz bir bitkidir.

AdminAdmin