SAĞLIK
Giriş Tarihi : 08-02-2023 01:41

Temizlik için Çok Önemli Çözüm

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz

Temizlik için Çok Önemli  Çözüm

2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Hem de camsile doldurup tozda alabilirsiniz.

3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel….


4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin yapıt kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur.


6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir…


7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha kadar bekletin kararikliktan yapıt kslmicaktir….


9-Ben denemedim ama toz alirken vazelini bezinize surup oyle toz alirsaniz tozlanma gecikiyomus. Yada bimde A101de satilan mavi silikonlu su var ben onu kullaniyorum onla toz alirsaniz tozlanma gecikiyo ama ilgi edin parkeye damlamasin cok kayganlastiriyo.


10-Çıkmayan etiketlerinizden kurtulmak istorsaniz fon makinesini tutun isinsin yormadan cikacaktir….


11-Pimapenlerinizin temiz olmasi icin cif ve poset cok ise yariyo… 12-Beyaz camasirlarin daha beyaz olmasini istiyorsaniz makinayi en yuksek isida beklemeye alin yikarkende camasir suyu ve beyaz kalip sabun da kullanirsaniz daha beyaz olucaktir…


14-Elma sirkesi yada beyaz sirke temizlikte aklınıza nereleri geliyorsa kullanabilmeniz mümkün hem mikroplar olur hemde nazara büyüye iyi gelir….
 

AdminAdmin