SAĞLIK
Giriş Tarihi : 08-02-2023 01:44

Kistleri Tümörleri Temizler - Eklemleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapar

30 yaşından sonra vücut ağrıları görülmeye başlar. Bu ağrıları azaltmak ve kemiklerinizi güçlendirmek için verdiğimiz tarifi gün boyu aç tok fark etmeksizin tüketin..

Kistleri Tümörleri Temizler - Eklemleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapar

Kistleri urları temizler. Yağları çok tez vücuttan atar. Eklemleri tekrar doğmuş gibi yapar.


İnsanlar onu genelde garnitür olarak kullanır, fakat bir çok insanın var bulunduğunu bilmediği bir çok tıbbi özelliği vardır. Maydonoz tanınmış otlardan biridir. Genel sağlığınız amacıyla son derece yararlıdır.

Tüm sıhhat özelliklerinizi maydonoz çayı tüketerek daha iyi duruma getirebilirsiniz.

1-) Tümörü ve kisti önler

Maydanoz akciğerleri ve karındaki urların büyüme süratini azaltmada son derece etkili olan miristik adı verdiği natural bir bileşim içerir.

Bir inceleme maydanoz yaprağı yağının tümör büyümesini azaltabileceğini kanıtladı. Bu çok çok mühim bir gelişme. Tabi incelemeler duruman devam etmekte.

2-) Sinir hasarını giderir


Sinir hasarına genelde nörotoksisite namacıyla olur. Nörotoksisite, ağır metaller ya da böcek ilacı gibi zararlı birtakım toksik maddelerin namacıyla bulunduğu beyne ya da periferik sinir sistemine hasar manasına gelir.


Bu toksinler sinir sisteminde birtakım sinirleri bozabilecek ya da hem de öldürecek şekilde büyük zarara namacıyla olabilir. Sinirler çok mühimdir zira beynin ve sinir düzeneğinin başka alanlarındaki verileri iletmek ve işlemek amacıyla şarttır.


Bilim adamları, maydanoz suyunun sinir hasarlarına bağlı semptomları iyileştirmede çok etkili bulunduğunu ispatlamayı başardılar.


3-) İltihaplı mafsal ağrılarını azaltır

İltihaplanma ve derli toplu maydanoz kullanımı artrit, gut ve osteoartrite karşı yardımcı olabilir! Maydanoz, yüksek miktarda C vitamini içerir ve bedeninizdeki CRP (c-reaksiyon protein) seviyelerini azaltmanıza yardımcı olabilir.

Daha evvelce de bildirdiğimiz gibi maydanozu tüketmenin en kolay ve en etkili yolu çayını hazırlamaktır.

Malzemeler : 

4 ila 5 dal maydanoz dalı
Üç bardak su
Yarım limon
1 tatlı kaşığı bal

AdminAdmin