Uygulama

Google Drive

Google Drive

4.3
5.000.000.000+
Kategori Verimlilik Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Google LLC İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 2021-09-30 Versiyon ÇEŞİTLİ
Kategori Verimlilik Uyumluluk Cihaza göre değişir Satıcı Google LLC İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 2021-09-30 Versiyon ÇEŞİTLİ

Uygulama Açıklaması

Google Drive, senin için tasarlandı. Her şeyi organize ederek, düzenli bir şekilde tutman gereken işlerini bu uygulama ile kolayca halledebilirsin. Google Drive, yedekleme, paylaşım, senkronize etme, keşfetme ve daha pek çok özellik barındıran bulut depolama alanıdır.

Bulut depolama alanında birçok uygulama olsa da, Google Drive senin için her şeyi bir arada toplar. Fotoğraflar, videolar, belgeler ve daha pek çok dosyalarını düzenli bir şekilde depolayabilirsin. Daha da iyisi, dosyalarını istediğin zaman senkronize edebilirsin. Dosyaların bilgisayar veya telefonunda kayıtlı olsa da, Google Drive senin için her zaman bir adım önde olacak.

Google Drive, aynı zamanda belgelerinizi düzenlemek ve birlikte çalışmak için de harika bir araçtır. Paylaşım özelliği sayesinde, belgelerini başka bir kişiyle veya bir ekip ile kolayca paylaşabilirsin. Bu da işbirlikleri için harika bir araçtır. Google Drive, senin projelerinde veya içinde bulunduğun ekip çalışmalarında sana yardımcı olacak.

Bunların yanı sıra, Google Drive, birçok farklı dosya türünü destekler. PDF, DOC, PPT, XLS, TXT ve daha pek çok formatlarda dosyalarını depolayabilir, düzenleyebilir, açabilir veya paylaşabilirsin. Google Drive, senin için birçok görevi kolaylaştıran bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Son olarak, Google Drive senin için sürekli anketler yapıyor ve senden geri bildirimlerini alıyoruz. Bu sayede uygulamamızın güncelliğini ve kullanım kolaylığını artırıyoruz. Google Drive'i her zaman kullanışlı ve rahat kullanabileceğin bir uygulama olarak tasarlıyoruz.

Google Drive, tüm bu özellikler ve daha fazlası ile birlikte, Android cihazların arasında senin için en iyi bulut depolama hizmeti sunar. Şimdi Google Drive'i indir, sen de senin için hazırladığımız tüm bu özelliklerden yararlanmaya başla!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar