Uygulama

Google Classroom

Google Classroom

2.3
100,000,000+
Kategori Education Uyumluluk 5.0 ve üstü Satıcı Google LLC İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 31.10.2022 Versiyon 8.0.163.10.90.1
Kategori Education Uyumluluk 5.0 ve üstü Satıcı Google LLC İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 31.10.2022 Versiyon 8.0.163.10.90.1

Uygulama Açıklaması

Google Classroom, eğitiminizi daha verimli kılmak için tasarlanmış kullanışlı bir uygulamadır. Öğrencilerin ve öğretmenlerin işbirliği yaparak ders içeriklerine hızlı erişebilmesini, not ve görevlerin takibini kolaylaştırır. Google Classroom, öğrencilerin daha düzenli ve sistematik bir şekilde öğrenmelerini sağlayacak birçok farklı özellik sunar.

Uygulama, öğretmenlerin daha kolay ve hızlı bir şekilde ödevler, quizler veya sınavlar oluşturmasına ve öğrencilerin bu materyallere kolayca erişmesine olanak tanır. Öğretmenlerin öğrencilere ödevleri vermesi, verilen ödevlerin tamamlanması durumunda öğrencilere otomatik olarak geri bildirim sağlar. Bu sayede, öğretmenler ögrencilerinin performansını daha yakından takip edebilirler.

Öğrencilerin işbirliği yaparak çalışmaları gereçktiğinde, Google Classroom'da topluluklar oluşturabilir ve öğrenciler uygun bir şekilde sunum yapabilir. Ayrıca öğrenciler, sınıf arkadaşlarıyla birlikte çalışabilmek için birbirleriyle iletişim kurabilirler.

Google Classroom, öğrencilere ders dışında öğrencilerin daha rahat çalışabilmesi ve öğrenmesi için uygun bir ortam sunar. Öğrenciler, birçok farklı konuları keşfederek, tartışmalara katılabilir veya düzenli bir şekilde sınıf yürütmek için tasarlanmış forumlara katılabilirler.

Google Classroom'un artan popülerliği sayesinde, birçok öğretmen ve öğrenci uygulamadan faydalanmaktadır. Google Classroom'u kullanarak, öğrencilerinizin ve sınıfınızın performansını arttırabilirsiniz. Uygulamanın kolaylığı sayesinde, derslerinizde zaman tasarrufu ve daha iyi bir öğrenme ortamı sunabilirsiniz.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar