Uygulama

GO Keyboard Pro - Emoji, GIF,

GO Keyboard Pro - Emoji, GIF,

4.3
10.000.000+
Kategori Kişiselleştirme Uyumluluk 5.0 Satıcı Video Editor & Video Maker Dev İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 16 Ağu 2022 Versiyon 1.64
Kategori Kişiselleştirme Uyumluluk 5.0 Satıcı Video Editor & Video Maker Dev İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 16 Ağu 2022 Versiyon 1.64

Uygulama Açıklaması

Turkish Keyboard.

Sonunda, Türkçe klavyenin güçlü bir versiyonu burada! GO Keyboard Pro - Emoji, GIF, Türkçe Klavye, yazma deneyimini tamamen değiştiriyor. Artık Türkçe harfleri ve Türkçe karakterleri yazmak daha kolay! Bu klavye uygulaması ile telefonunuzda Türkçe yazılım yapıp mesajlarınızı, mailinizi. sosyal medya paylaşımlarınız ve daha birçok şeyi Türkçe yazabilirsiniz.

GO Keyboard Pro, her yaş için tasarlanmış kapsamlı ve pratik bir klavye uygulamasıdır. GO Keyboard Pro’nun basit arayüzü sayesinde, kolayca Türkçe yazabilirsiniz. Ayrıca, uygulama tasarımı son derece nefes kesici ve birçok güzel emoji, GIF, temas mevcuttur. Arkadaşlarınızla paylaşırken onları şaşırtacaksınız.

GO Keyboard Pro, standart klavyenizde bulunmayan birçok harika özellikle doludur. Mesela, Sıra Dışı Tuşlar, etkileyici emoji temaları, GIF’ler, Otomatik Düzeltme, Popüller Sözcükler, Yapışkan Tuşlar ve Hızlı Çeviri. Türkçe yazma ile ilgili yapılmış bu uygulama, özellikle kullanımı sırasında size yüksek bir işlevsellik sağlamaktadır.

GO Keyboard Pro - Emoji, GIF, Türkçe Klavye, kişisel ayarlar yapılarak, kişiselleştirilebilir. Renkleri, tema seçeneklerini, emoji modlarını, diğer ayarlarınızı istediğiniz zaman kolayca değiştirebilirsiniz. Kendinize özel bir klavye tasarımı yapın ve kendi stiliniz ile kullanın. Üstelik, klavyenizin boyutunu değiştirerek, beğendiğiniz daha geniş bir klavye kullanabilirsiniz.

Gerek iş hayatında kullanım için, gerek günlük aktiviteler için, GO Keyboard Pro - Emoji, GIF, Türkçe Klavye, cihazınıza daha yararlı olacaktır. Ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz, ancak, ekstra özelliklere sahip olmak isterseniz bunları da uygulama içi satın alımlarla satın alabilirsiniz. GO Keyboard Pro - Emoji, GIF, Türkçe klavye, hem şık hem de kullanışlıdır.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar