Uygulama

Fitbit

Fitbit

4.0
50.000.000+
Kategori Health and Fitness Uyumluluk Çeşitli cihazlar Satıcı Fitbit İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 24 Nis 2023 Versiyon Çeşitli cihazlar
Kategori Health and Fitness Uyumluluk Çeşitli cihazlar Satıcı Fitbit İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 24 Nis 2023 Versiyon Çeşitli cihazlar

Uygulama Açıklaması

Mükemmel sağlık uygulamamız Fitbit'i indirin ve hayatınızın en sağlıklı versiyonuna adım atın! Fitbit ile kendinizi takip edebilir, fitness hedeflerinize ulaşmak için yararlı ve kişiselleştirilmiş adımlar atabilirsiniz.

Birçok özellik sunan Fitbit'in en önemli özellikleri arasında kalp atış hızı izleme, adım sayısı sayma, uyku takibi ve diğer aktivitelerinizin takibi yer alıyor. Artık spor salonuna gitmeden, antrenman yapmadan da kendinizi sağlıklı kalabilmek için adımlar atabilirsiniz.

Fitbit uygulaması size kişiselleştirilmiş motivasyon sağlar. Uygulamayı takip ederek kendinizle ilgili veri toplayabilir, hedeflerinize anahtar kelime belirleyebilir ve fitness hedeflerinize ulaşmak için ne kadar adım atmaya ihtiyacınız olduğunu bile öğrenebilirsiniz.

Uyku izleme özelliği ile Fitbit, uyku kalitenizi de açıklayan ayrıntılı bir rapor sunar. Özellikle günümüzde stres nedeniyle uyku sorunları çok sık görülmektedir. Fitbit ile daha iyi bir uykuya ve daha enerjik bir hayata adım atabilirsiniz.

Bu ücretsiz sağlık uygulaması, tüm dünyada popüler ve yüksek talep görmektedir. Şimdi siz de sağlıkla ilgileniyorsanız, Fitbit'i indirerek adım atın, atacağınız her adım daha sağlıklı bir gelecek için atılmış olacak!

Önceki Versiyonlar

Benzer Uygulamalar Fitbit