Uygulama

Firefox Fast & Private Browser

Firefox Fast & Private Browser

4.5
100.000.000+
Kategori Communication Uyumluluk 5.0 Satıcı Firefox Fast & Private Browser İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 25 Nis 2023 Versiyon 113.1.0
Kategori Communication Uyumluluk 5.0 Satıcı Firefox Fast & Private Browser İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 25 Nis 2023 Versiyon 113.1.0

Uygulama Açıklaması

Siz de her internet bağlantısında gizliliğinizi korumak mı istiyorsunuz? O halde Firefox Fast & Private Browser tam size göre! Bu uygulama, daha hızlı bir internet deneyimi sunarken aynı zamanda gizliliğinizi de koruyarak güvenli bir internet kullanımı sağlar.

Hız, günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biridir. Firefox Fast & Private Browser hızlı yüklenen sayfaları sayesinde gereksiz bekleme sürelerini ortadan kaldırır. Bu sayede internet arama işleminiz daha hızlı tamamlanarak zamanınızdan tasarruf sağlar. Ayrıca, güncellenmiş Super Fast Search teknolojimiz sayesinde sadece birkaç tıklama ile istediğiniz bilgilere ulaşmanız mümkün olacaktır.

Firefox Fast & Private Browser, internette gezindiğiniz her sayfada sizi tanımadan, tüm kişisel bilgilerinizi ve arama geçmişinizi koruyarak gizliliğinizi korur. İnternette iz bırakmamak ve internete bağlanırken güvenli olmak için sayfa otomatik olarak HTTPS protokolüne bağlanır. Bu özellik, online işlemleriniz sırasında güncellenen koruma teknolojimiz sayesinde online dolandırıcılık ve kimlik hırsızlığına karşı güvenliğinizi garanti eder.

Masaüstü kullanımınızdan alışık olduğunuz özellikleri Firefox Fast & Private Browser ile mobil cihazınızda da kullanabilirsiniz. Sekmeler arasında hızlı geçiş yaparak internette gezintinizi kesintisiz bir hale getirirsiniz. Böylece maillerinizi kontrol ederken aynı anda farklı sayfalarda gezinme imkânına sahip olursunuz. Ayrıca diğer uygulamalardan kısa bir süreliğine çıktığınızda da işlemi nereye kadar ilerlettiğinizi kayıt ederek diğer işlemlere devam edebilme imkânı sağlar.

Eğer güvenli, hızlı ve gizli bir internet kullanımı istiyorsanız, Firefox Fast & Private Browser tam da aradığınız uygulama! Hemen ücretsiz indirin ve daha önce hiç olmadığı kadar rahat bir internet deneyimi yaşayın.

Önceki Versiyonlar

Benzer Uygulamalar Firefox Fast & Private Browser