Uygulama

Facebook Lite

Facebook Lite

4.0
1.000.000.000+
Kategori Sosyal Uyumluluk Çeşitli Satıcı Facebook Lite İçerik Derecelendirmesi 13 yaş ve üzeri Son Güncelleme 24 Nis 2023 Versiyon Çeşitli
Kategori Sosyal Uyumluluk Çeşitli Satıcı Facebook Lite İçerik Derecelendirmesi 13 yaş ve üzeri Son Güncelleme 24 Nis 2023 Versiyon Çeşitli

Uygulama Açıklaması

Merhaba, Facebook Lite ile tanışın! Bu, Facebook'un özelleştirilmiş bir sürümüdür ve hafif, hızlı ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Facebook Lite, akıllı telefonunuzun belleğini hızlandırarak, veri kullanımını sınırlayarak ve düşük hızlı internet bağlantılarında bile sorunsuz çalışarak sizinle bağlantıda kalmak için tasarlandı.

Siz de hızlı bir şekilde oturum açtıktan sonra arama yapabileceğiniz ve yeni arkadaşlar edinebileceğiniz Facebook Lite'a katılın. Bu uygulama, etkileşimli farklı medya dosyalarından oluşan popüler gönderileri ve öyküleri keşfetmenizi, sayfaları takip etmenizi, arkadaşlarınızla sohbet etmenizi, Fotoğrafları görüntülemenizi ve daha birçok şey yapabileceğiniz bir ortam sağlar.

Facebook Lite uygulaması, mobil cihazlardan Facebook'a erişmek için tasarlanan en iyi araçtır. Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri, daha az veri kullanmasıdır! Sadece düşük hızlı internet bağlantınız varsa, hızlı bir şekilde gönderilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca, Facebook Lite, geleneksel Facebook uygulamasında olduğu gibi anlık bildirimler sağlar. Yeni bir arkadaşınız var mı? Mesajınız geldiği anda Facebook Lite size bildirir. Bu, sosyal ağda kalmanızı kolaylaştırır. Facebook Lite'ta istediğiniz kadar mevcut olsa da, bu sürüm komplike özellikleri yoktur ve kullanıcılara daha basit bir deneyim sunar.

Facebook Lite uygulaması, zamanınızı ve veri kullanımınızı etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olacaktır. Bu uygulama, hafif, hızlı ve etkili bir Facebook deneyimi için tasarlanmıştır. Facebook'un geleneksel uygulaması kesintiye uğradığında, Facebook Lite her zaman hızlı ve güncel kalır. Facebook Lite, Facebook'un tüm özelliklerine daha rahat ve güvenilir bir şekilde erişmeyi sağlar.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar