Uygulama

Facebook

Facebook

3.1
5.000.000.000+
Kategori Sosyal Uyumluluk Varies with device Satıcı Meta Platforms, Inc. İçerik Derecelendirmesi Teen Son Güncelleme 2021-09-29 Versiyon VARY
Kategori Sosyal Uyumluluk Varies with device Satıcı Meta Platforms, Inc. İçerik Derecelendirmesi Teen Son Güncelleme 2021-09-29 Versiyon VARY

Uygulama Açıklaması

Milyarlarca insanın kullandığı sosyal medya devi Facebook, artık Türkçe konuşanlar için daha uygun bir şekilde sunuluyor! Kendinize, ailenize ve arkadaşlarınıza bağlı kalmanın en kolay ve eğlenceli yolu olan Facebook ile, dünyanın dört bir yanındaki insanlarla bağlantıda kalabilirsiniz.

Yeni arayüzü ile tamamen yenilenen Facebook uygulaması, hızlı ve kolay bir kullanım sunarak her kullanıcıya anında erişim sağlıyor. Facebook hesabınıza kolayca giriş yapabilir, anlık bildirimlerle haberdar olabilir, fotoğraf paylaşabilir ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca, video ve canlı yayın özellikleri ile kendinizi ifade etmek için daha fazla seçeneğiniz var.

Facebook size ayrıca birçok araç sunar. Örneğin, sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişileri bulabilir, gruplar oluşturabilir, etkinlikler planlayabilir veya katılabilirsiniz. Ayrıca Facebook Messenger ile mesajlaşma özelliği sayesinde arkadaşlarınızla anında iletişim kurabilirsiniz.

Facebook ayrıca güvenliğinizi de düşündüğünden dolayı, sizin bilginiz dışında yapılan her türlü aktiviteyi takip eder ve size bildirim gönderir. Böylece hesap güvenliği sizin için büyük önem taşıyorsa endişelenmenize gerek yok!

Yani, eğlence, haberleşme ve organizasyonunuzun en büyük yardımcısı olan Facebook ile hayatınızın her alanında aktif bir şekilde bulunabilirsiniz. Facebook'u indirin ve dünyayı keşfedin!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar