Uygulama

Duolingo: language lessons

Duolingo: language lessons

4.4
100,000,000+
Kategori Education Uyumluluk Cihaza göre değişir. Satıcı Duolingo İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 3.4.2023 Versiyon FARKLI
Kategori Education Uyumluluk Cihaza göre değişir. Satıcı Duolingo İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 3.4.2023 Versiyon FARKLI

Uygulama Açıklaması

İsterseniz herhangi bir seyahat planı yapın, kariyerinizde gelişmek için yeni bir dil öğrenmek isteyin ya da küresel bir vatandaş olarak dünya toplulukları arasında uyum sağlamak istiyorsanız, Duolingo size bu konuda yardımcı olacak harika bir uygulamadır.

Duolingo, dünya genelinde en yaygın kullanılan dillerin eğitimini verir. İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce ve 40'tan fazla farklı dilde eğitimler sunmaktadır. Ders programları konuşma, okuma, yazma ve dinleme olmak üzere tüm yönleriyle öğrenmeye odaklıdır.

Duolingo'nun sevilen özelliği, ücretsiz olmasıdır. İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Portekizce gibi en seçkin dillerin tüm dersleri, uygulamayı kullanıcılara Bedava olarak sunuyor. Ek ders paketlerine sahip olmak için herhangi bir abonelik satın almanız gerekmez.

Ayrıca, Duolingo tamamen mobil uyumlu bir uygulamadır, bu nedenle tüm dersleri akıllı telefon veya tabletiniz gibi taşınabilir bir cihaz üzerinden pratik yapabilirsiniz. Eğitimler tek oyunculu veya çok oyunculu modda oynanabilir ve zorluk seviyeleri, öğrenmenin hızına göre otomatik olarak ayarlanabilir.

Son olarak, Duolingo her seviyedeki öğrenicilere, öğrenmenin eğitici ve eğlenceli olmasını sağlama görevi verir. Dil öğrenmek kesinlikle sıkıcı bir süreç olmak zorunda değildir. Duolingo, öğrenme sürecini eğlenceli, ilgi çekici ve hızlı kılarak bunu gerçekleştirmektedir.

Yani, Duolingo uygulaması sayesinde istediğiniz herhangi bir dili hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Başarılı olmak için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve öğrenme serüvenine başlamaktır.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar