Uygulama

Dropbox: Secure Cloud Storage

Dropbox: Secure Cloud Storage

4.4
1.000.000.000+
Kategori Productivity Uyumluluk 7.0 ve üstü Satıcı Dropbox, Inc. İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 31.03.2023 Versiyon 328.2.4
Kategori Productivity Uyumluluk 7.0 ve üstü Satıcı Dropbox, Inc. İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 31.03.2023 Versiyon 328.2.4

Uygulama Açıklaması

Dropbox, güvenli ve hızlı bir şekilde bulut depolama yapabileceğiniz bir uygulama. Her gün yüzlerce kişinin güvenle depoladığı dosyaları siz de Dropbox ile depolayabilirsiniz. DropBox, Türkçe konuşan ülkelerdeki tüm kullanıcılara hitap eden bir mobil uygulamadır

Bulut depolama yapmak için Dropbox uygulamasını indirin. Ücretsiz kayıt olun ve dosyalarınızı kaydedin. Veri kaybı korkusuna artık son verin. Dropbox, dosyalarınızın herhangi bir kaybı yaşamadan depolanabilmesini sağlar. Dosyalarınıza internet bağlantınızın olduğu her yerden erişebilirsiniz. Bu nedenle, dosyalarınızı yanınızda taşımanıza gerek yok.

En büyük avantajı, Dropbox'un dosyalarınızı otomatik olarak yedeklemesi. Eğer bilgisayarınızda veya telefonunuzda yüklü olan dosyalarınızın yedeği yoksa, artık endişelenmenize gerek yok. Dropbox otomatik yedekleme özelliği sayesinde herhangi bir dosyanızın kaybolmasını önler.

Dropbox, güvenlik konusunda da büyük bir hassasiyet gösterir. Kodlama alanında benzersiz algoritmalar kullanarak, dosyalarınızın güvenliğine özen gösterir. İsterseniz, dosyalarınıza şifreli giriş yapabilirsiniz ve sadece sizin erişiminizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde, Dropbox yalnızca size özel bir bulut depolama hizmeti sunmuş olur.

Ayrıca Dropbox'u tek bir cihazla sınırlamak zorunda değilsiniz. Tüm cihazlarınızla erişebileceğiniz bulut bölümünüz sayesinde, dosyalarınızda istediğiniz gibi oynama yapabilirsiniz. Bu, dünyanın neresinde olursanız olun önemli dosyalarınıza ihtiyacınız olduğunda onlara erişmenizi sağlar.

Özetle, Dropbox indirerek, dosyalarının güvenli bir şekilde depolayabilecek, yedekleyebilecek ve istediğin yerden erişebileceksin. E-mail'lerinizdeki büyük dosyaları atmanıza gerek yok, DropBox ile dosyalarınızı sınırsız bir şekilde saklayabilirsiniz. İndirin ve deneyin.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar