Uygulama

Call Global

Call Global

4.1
5.000.000+
Kategori Communication Uyumluluk 4.4 ve üstü Satıcı International Calls İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 11 Ocak 2023 Versiyon 1.6.3
Kategori Communication Uyumluluk 4.4 ve üstü Satıcı International Calls İçerik Derecelendirmesi Herkes Son Güncelleme 11 Ocak 2023 Versiyon 1.6.3

Uygulama Açıklaması

Call Global: Dünya Genelinde Sınırsız Konuşma

Call Global, sınırlı konuşma planlarından bıkan ve hatta sınırsız planlarından daha pahalı bir fatura alan herkes için ideal bir çözümdür. Bu uygulama, Dünya genelindeki herhangi bir ülkeye sınırsız konuşma imkanı sunar.

Call Global'ı kullanmaya başladığınızda, yerel operatörünüzün faturalandırma yapılan herhangi bir uluslararası aramadan dolayı ücret talep etmeyeceğini fark edeceksiniz. Bu sayede, uygun fiyatlarla geleneksel sabit hatlardan veya diğer ortak çağrı uygulamalarından faydalanmaktan daha tasarruflu bir deneyim yaşayacaksınız.

Bunun yanı sıra, Call Global, kaliteli ses teknolojisi sayesinde, yurt dışındayken bile tıpkı yerel bir arama yapar gibi hissettirir. Bu da uzun mesafelerde bile kaliteli bir konuşma deneyimi yaşamanızı sağlar.

Call Global, ayrıca aramalarınızı kaydedebilmeniz için de kolay kullanım özellikleri sunar. Böylece, önemli konuşmaları kaydedebilir ve ileride dinleyebilirsiniz.

Call Global'ı bugün yükleyin ve size özel tüm fırsatların tadını çıkarın. Aramalarınızı kaydedin, kendi özel adres defterinizi hazırlayın ve dünya genelinde sınırsızca konuşun. Sınırsız konuşmanın keyfini çıkarın!

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar

Benzer Uygulamalar Call Global