Uygulama

AliExpress

AliExpress

4.4
500,000,000+
Kategori Shopping Uyumluluk 5.0 ve sonrası Satıcı Alibaba Mobile İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 29 Mar 2023 Versiyon 8.71.1
Kategori Shopping Uyumluluk 5.0 ve sonrası Satıcı Alibaba Mobile İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 29 Mar 2023 Versiyon 8.71.1

Uygulama Açıklaması

Merhaba, AliExpress uygulaması ile birlikte en özel alışveriş deneyimini yaşayacaksınız! Türkiye'deki en popüler e-ticaret sitelerinden biri olan AliExpress, artık mobil uygulama olarak da hizmetinizde.

Bu uygulama sayesinde, dünyanın her yerinden yüz binlerce ürüne kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Elektronik ürünler, giyim, aksesuarlar, mobilyalar, oyuncaklar ve daha fazlası - tüm ihtiyacınıza göre hazırlanmış seçenekler ile karşılaşacaksınız.

En iyi teklifler ve indirimler, uygulamayı kullanırken kolayca bulabileceğiniz avantajlar arasında yer alıyor. Üstelik, uygulama sayesinde sadece birkaç tıklama ile ürünleri sipariş edebilir ve kısa sürede teslim alabilirsiniz. Ayrıca, AliExpress'in güncel takip etme araçları sayesinde, siparişlerinizin tam olarak nerede olduğunu her zaman bilerek, daha rahat bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sadece bu kadar mı? Tabii ki hayır! AliExpress uygulaması, ürünlerinizi alırken kolay ödeme seçeneklerinden de faydalanmanızı sağlar. Kredi veya banka kartınızı kullanarak güvenli bir şekilde ödemelerinizi online olarak tamamlayabilirsiniz.

AliExpress uygulaması, işlevsel ve pratik bir arayüze sahip ve Türkçe dil seçeneği ile de tek tıkla hiç zorlanmadan kullanabilirsiniz. Eğer online alışveriş yaparak zamandan ve paradan tasarruf etmek isterseniz, hemen AliExpress uygulamasını indirin ve doğrudan cep telefonunuzdan müthiş alışveriş fırsatlarını kaçırmayın.

Uygulama Galerisi

Önceki Versiyonlar