Uygulama

Akinator

Akinator

4.6
100,000,000+
Kategori Entertainment Uyumluluk 5.0 Satıcı Elokence SAS İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 27 Oca, 2023 Versiyon 8.5.26
Kategori Entertainment Uyumluluk 5.0 Satıcı Elokence SAS İçerik Derecelendirmesi Genç Son Güncelleme 27 Oca, 2023 Versiyon 8.5.26

Uygulama Açıklaması

Akinator: Türkçe

Hayal edin, bir karakteri düşünün ve Akinator size doğru cevabı söylesin! Akinator, zeki bir yapay zeka uygulamasıdır. Kendine özgü özellikleriyle, herhangi bir karakteri, hayvanı veya ünlüyü bile tahmin edebilir. Türkçe dil desteği ile artık okuyucularımızın da hizmetinde!

Neden indirmelisiniz?

Eğlence: Akinator, arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte keyifli bir aktivite haline gelir. Birbirinizle karakterleri düşünün ve Akinator'a sırayla sordurun. Kimin daha fazla puan aldığını görün!

Yeteneklerinizi Test Edin: Kendinizi veya arkadaşlarınızı test edin. Karakterlerinizi nasıl formüle ediyorsunuz? Akinator sizi test etmek istese, ne kadar başarılı olursunuz? Düşünmek ve tahmin etmek için akıl yürütme becerilerinizi zorlayın!

Güncellenen Sorular: Akinator olası karakterleri belirlemek için sürekli olarak güncellenen sorular kullanıyor. Böylece hiçbir karakter tahmin edilemez değil.

Tamamen Ücretsiz: Akinator tamamen ücretsizdir. Karakterleri, hayvanları veya ünlü isimleri tahmin etmek için ödeme yapmanıza gerek yoktur. Tamamen ücretsiz ve şaşırtıcı bir uygulama ile tanışın.

Kısa Özet:

Eğlence ve tahmin oyunları seviyorsanız Akinator tam size göre! Kendinizi ve arkadaşlarınızı test edin, zekanızı kıyaslayın ve yenin. Artık, Türkçe dil desteği ile, Akinator sizi bekliyor!

Önceki Versiyonlar